Spektakl „Cudowna Terapia”

Daniel Glattauer
„Cudowna Terapia”
komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują „istnienie we dwoje”.
Obsada: Joanna Trzepiecińska / Dominika Ostałowska / Olga Bończyk,Dariusz Kordek / Marcin Kwaśny, Andrzej Młynarczyk / Artur Pontek / Dariusz Taraszkiewicz
reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz, przekład: Marek Szalsza,
choreografia: Krzysztof Hulboj, Janja Lesar, muzyka: Krzysztof Matysiak
Terapia – to oddziaływanie na człowieka za pomocą leków lub bez użycia farmaceutyków w celu przywracania zdrowia fizycznego lub psychicznego. Szanowni Państwo, wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy Wam troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.
ZAMIAST DO GABINETU – ZAPRASZAMY DO TEATRU
NA CUDOWNĄ TERAPIĘ!
Joanna – Dominika Ostałowska (wymiennie z Joanną Trzepiecińską i Olgą Bończyk) – egzystencjalna zapaśniczka, kobieta z pretensją, Walenty – Dariusz Kordek (wymiennie z Marcinem Kwaśnym) –
nadwrażliwy choleryk rozwiązujący problemy za pomocą piły tarczowej czyli państwo Dorek, to doświadczone małżeństwo, które postanawia się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybierają się jednak do wybitnego psychoterapeuty – Andrzej Młynarczyk (wymiennie z Arturem Pontkiem i Driuszem Tarszkiewiczem), tym samym dając sobie ostatnią szansę. Czy za pomocą tradycyjnych metod i ćwiczeń uda się wybitnemu specjaliście pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjen czy prowadzący terapię? Co takiego może zrodzić się kilkadziesiąt metrów pod wodą? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w najnowszej inscenizacji sztuki Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Wszystko za pomocą błyskotliwych dialogów i zabawnych sytuacji. I oczywiście wspaniałych aktorów: Dominiki Ostałowskiej („M-jak miłość”), Joanny Trzepiecińskiej („Rodzina zastępcza”
„Barwy szczęścia”) i Olgi Bończyk (”Na dobre i na złe”), grających naprzemiennie Joannę, Dariusza Kordka („W labiryncie”, „Bodo”, „Twoja twarz brzmi znajomo”) – scenicznego Walentego i aktora młodego pokolenia – Andrzeja Młynarczyka („M- jak miłość”, „Twoja twarz brzmi znajomo”), grającego postać psychoterapeuty.
NIECH NIKT NIE PRZEGAPI CUDOWNEJ TERAPII !
Do zobaczenia w salach teatralnych całej Polski.

16 X 12018 o godzinie 18.00

Bilety w cenie 70 zł – normalny, 60 zł – grupowy (od 10 os.)
Rezerwacje pod nr 789 243 739
Bilety do nabycia w kasie Kina „Renesans”

Dodaj komentarz