Spektakl „W pracowni Ambrożego Kleksa”

Zapraszamy do wspólnego świętowania z Niepodległą!

Niedziela, 2 sierpnia 2020 o godzinie 12.00 zapraszamy najmłodszych widzów do Kina „Renesans” na spektakl Teatru Pana O. pt. „W pracowni Ambrożego Kleksa”

WSTĘP WOLNY

LICZBA WIDZÓW OGRANICZONA!!! – na spektakl obowiązują wyłącznie ZAPISY telefoniczne pod numerem 81 865 1616.

Teatr Pana O. zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Profesora Kleksa. Podczas niezwykłego spektaklu postacie wchodzą w interakcje z publicznością, a oprócz niepowtarzalnych wrażeń wizualnych, młodzi widzowie mogą poznać bliżej jedna z najbardziej lubianych postaci lektur szkolnych. Takie połączenie polskiej klasyki literatury dziecięcej z unikalnym widowiskiem teatralnym, z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich dzieci.

Widowisko z wykorzystaniem ŚWIATŁA UV jest połączeniem różnych technik scenicznych i efektów specjalnych. Aktorzy w tej oprawie wprowadzają nas w barwną podróż do świata wyobraźni Jana Brzechwy.

Zapraszamy dzieci do pracowni Pana Kleksa, gdzie magia wprowadza w zachwyt młodych adeptów Akademii, jak i tych, którzy ja dawno temu ukończyli.

Zadanie realizowane jest przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach w ramach projektu „Wolność jest w nas” dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022 w ramach programu dotacyjnego „Niepodległa”.