Zgłoszenia do  21. Ogólnopolskiego Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów „ARS 2024″

Zachęcamy SENIORÓW, a także grupy wielopokoleniowe, do udziału w 21. Ogólnopolskim Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniorów „ARS 2024″. Odbędzie się on we Włocławku w dniach 1-3 sierpnia 2024 r.

W 4 kategoriach (teatr, taniec, muzyka, folklor) mogą zaprezentować się soliści, duety i zespoły. Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy KPCK: integracja@kpck.pl do 7 czerwca 2024 r.

„ARS” 2024 adresowany jest do Seniorów, a także grup wielopokoleniowych działających artystycznie w różnych środowiskach społecznych. Przegląd ma charakter międzypokoleniowy – zapraszamy Podmioty Artystyczne składające się z samych Seniorów lub podmioty „mieszane” (dzieci, młodzież, dorośli), gdzie Seniorzy muszą stanowić minimum 50% członków. Osoby startujące w Przeglądzie indywidualnie muszą być Seniorami.

Soliści, duety oraz zespoły będą mogły zmierzyć się w czterech przestrzeniach: śpiew, taniec, folklor oraz teatr. Laureaci otrzymają nagrody finansowe, rzeczowe oraz wyróżnienia.

W razie pytań oraz wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Edukacji i Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.

tel: 780 181 770

Regulamin oraz karta zgłoszeń dostępna poniżej lub na stronie organizatora

21. Ogólnopolski Przegląd Artystycznego Ruchu Seniorów