Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie „Przebój sezonu” w Kinie Renesans

Serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny w gwiazdorskiej obsadzie na deskach ryckiego Renesansu, 6 lutego o godz.19:00

Opis: Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. I chociaż żona romansuje z jego impresariem, który w dodatku oszukuje go w rozliczeniach, a asystentka z trudem znosi nieustanne do niej zaloty Mistrza, to jego życie wydaje się bajką… do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego wiezienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca-to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka-Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan, w który nieświadomie wciąga resztę domowników, a nawet samego Mistrza.
To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery.
To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości.
Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz … Jakie!

Start: 06 luty 2017, godz. 19:00

Rezerwacje pod tel. 604539831, 81/8652255 oraz w kasie kina RENESANS
Bilety: 65 zł (normalny), 6o zł (grupowy, min. 10 osób)

spektakl-235x300

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *