Koncert Galowy ,,W hołdzie dla Niepodległej” – relacja

W dniu 11 listopada w Kinie Renesans odbył się Koncert Galowy ,,W hołdzie dla Niepodległej” będący podsumowaniem realizowanego w ostatnich miesiącach przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach projekt z programu rządowego Niepodległa.

Koncert rozpoczął występ naszej wspaniałej Orkiestry Dętej! Podczas Koncertu zaprezentowany został spektakl teatralno-muzyczny „Sen o Wolności” w wykonaniu dzieci i młodzieży pracujących pod opieką instruktorów: pana Patryka Pawelca – instruktora Wojewódzkiego Ośrodka Kultury ds. literatury i recytacji oraz pana Michała Pastuszaka – instruktora ds. żywego słowa i muzyki Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie.

W trakcie koncertu można było oglądać wystawę prac plastycznych wykonanych w ramach projektu podczas warsztatów ,,Młody Patriota”, ,,Polak Mały’ przez dzieci i młodzież oraz zostało zaprezentowane Godło Polski wyszyte przez Seniorów!

Galę zwieńczył koncert Kwartetu Smyczkowego Diverso String Quartet.

Organizatorzy przewidzieli również słodką niespodziankę.Tort z okazji 100 – lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Dziękujemy serdecznie partnerom, współorganizatorom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do realizacji projektu oraz licznie przybyłym gościom!

 

[huge_it_gallery id=”27″]

 

Dodaj komentarz