Koncert – muzyczne mikołajki

Zapraszamy na koncert MUZYCZNE MIKOŁAJKI!
Tym razem na deskach „Renesansu” zagra dla Was:

Nocna Zmiana

Nocna Zmiana to zespół z Lublina założony przez Jacka Wronę (wokal) w październiku 2018 r. Po skompletowaniu składu, w którym znaleźli się Przemek Walczak (perkusja), Paweł Wrona (bas), Dominik Czarnas (gitara) oraz Filip Nastulak (gitara), zespół rozpoczął tworzenie własnego materiału. Obecnie Nocna Zmiana pracuje nad nagraniami studyjnymi na swoją debiutancką EPkę. Styl grupy można określić jako żywiołową mieszankę rocka oraz popu, luźno przynoszącą na myśl inspirację takimi zespołami jak T.Love, Akurat czy Wilki.

a także

Małgorzata Beczek + LIVE BAND

Małgorzata Beczek – pochodzi z Ryk, śpiewa od zawsze, a muzyka płynie jej we krwi. Zadebiutowała pół roku temu synth-popowym tanecznym „Nie!”, a jej kariera systematycznie nabiera tempa. W planach ma już kolejne produkcje, ale zanim to nastąpi – czas powrócić na deski Kina Renesans, gdzie debiutowała w wieku 5 lat.
Już 6 grudnia Małgorzata Beczek wystąpi razem z zespołem – mieszanką najlepszych lubelskich i mazowieckich muzyków, z którymi, wspólnymi siłami stworzyli specjalny – mikołajkowy koncert.

Będzie też oczywiście „Nie!”, od którego wszystko się zaczęło. Utwór w zaledwie 5 miesięcy od premiery został odtworzony ponad 15 tysięcy razy. Emitowany jest na antenie Radia Freee, Radia Malbork, pojawił się w Polskich Nagraniach Radia Centrum, a także na LUB-liście Radia Lublin. Użyty został w jednym z odcinków kanału Niekryty Krytyk, a wywiad z Małgorzatą pojawił się między innymi w magazynie lifestylowym lubelski.pl, na portalu polskaplyta-polskamuzyka.pl, a także w Twoim Głosie – gazecie powiatu ryckiego.

Mam 24 lata. Śpiewam od zawsze, a swój pierwszy autorski utwór wymyśliłam w wieku 6 lat. Życie nauczyło mnie pisać piosenki, a emocje i niepohamowana ekspresja ułatwiły całą resztę. Zaczynałam od śpiewania wszystkiego „cudzego”, od 14 roku życia zaczęłam jednak aktywnie tworzyć i pisać autorskie utwory w zespołach rockowych i pop-rockowych. Większość z nich poszła do szuflady, zatem mniej więcej rok temu postanowiłam pójść na solo – sama ze sobą – i zmierzyć się z produkcją własnej twórczości – tak o swoich początkach mówi Małgorzata Beczek.

6 grudnia wystąpią dla Was w składzie:

Małgorzata Beczek – wokal
Wiktor Byszewski – gitara
Łukasz Chamerke – bas
Kamil Korzeniowski – perkusja
Leszek Skowyra – piano