Wigilia Miejska – fotorelacja

Wigilia Miejska w Rykach wprowadziła nas w prawdziwie świąteczny klimat!
Wspólnie śpiewaliśmy kolędy i piosenki świąteczne – zaprezentowali się wykonawcy z terenu całej gminy – od przedszkolaków aż po seniorów.
Jak zawsze odbył się także kiermasz rękodzieła świątecznego, gdzie królowały stroiki i ozdoby choinkowe, ale także produkty lokalne.
Animatorki z Centrum Kultury przygotowały warsztaty plastyczne dla dzieci.
Dla wszystkich mieszkańców przygotowany był poczęstunek – świąteczne pierogi, kapusta, śledzie i ciasto cieszyły się uznaniem wśród degustujących.
Nie zabrakło także wigilijnego barszczu przygotowanego przez Sołectwo Jarmołówka, serwowanego prosto z polowej kuchni.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wyjątkowego wydarzenia, a w szczególności partnerom i sponsorom, wśród których znaleźli się:
Jakubowa Izba,
Gościniec Pod Lasem, Gościniec Cegielnia, Piekarnia „Hega”, Piekarnia Warowny, Sołectwo Jarmołówka oraz szkoły i przedszkola, którzy przygotowywali dla Was wigilijny poczęstunek. Dziękujemy także Centrum Ogrodniczemu „Daglezja na Zielonej” za piękną choinkową dekorację sceny oraz podarowane choinki, które zdobią pałac oraz kino „Renesans”.
Dziękujemy także wszystkim osobom, które wsparły organizacyjnie imprezę – pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 za udostępnienie placu oraz pomieszczeń szkoły, Paniom kucharkom za pomoc w przygotowywaniu poczęstunku dla mieszkańców, a także wielkie podziękowania dla sympatycznych Panów konserwatorów ze szkoły, których pomoc w organizacji była nieoceniona
Dziękujemy także Panom z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który wsparli nas kadrowo w przygotowaniach technicznych.
Dziękujemy wszystkim którzy okazali pomoc w przygotowaniach do imprezy.
Życzymy sobie takiej współpracy za rok!

[huge_it_gallery id=”141″]