Spotkanie z lokalną historią – wirtualne zwiedzanie kościoła w Rykach

W ramach projektu „Wolność jest w nas” realizowanego przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach zapraszamy do udziału w Spotkaniach z lokalną historią.
Ze względu na sytuację sanitarno-epidemiologiczną nie możemy się z Państwem spotkać osobiście, jednak nie rezygnujemy z poznawania naszej najbliższej okolicy i zapraszamy do udziału w spotkaniach w rzeczywistości internetowej.
Tym razem podczas Spotkania z lokalna historią, chcielibyśmy zaprosić do zwiedzenia ponadstuletniego neogotyckiego Kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela w Rykach.
Dzięki możliwościom współczesnej technologii odbędziemy wirtualny spacer po zabytkowej budowli poznając jego elementy architektoniczne, dekoracyjne i dzieje.
Wirtualny spacer będzie dostępny na stronie internetowej Miejsko-Gminnego Centrum Kultury www.mgck.ryki.pl oraz na stronie internetowej projektu „Wolność jest w nas” www.niepodlegla.ryki.pl już od 8 grudnia 2020r.

Kliknij tekst aby przejść do Wirtualnego Zwiedzania


Zadanie realizowane jest przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach w ramach projektu „Wolność jest w nas” dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022 w ramach programu dotacyjnego „Niepodległa”.