Koncert Noworoczny pod honorowym patronatem Burmistrza Ryk Pana Jarosława Żaczka

Dzisiaj tj. 15 stycznia 2023r. w sali Kina Renesans odbył się uroczysty Koncert Noworoczny pod honorowym patronatem Burmistrza Ryk Pana Jarosława Żaczka.

Sala kina wypełniła się po brzegi, aby razem z nami celebrować Nowy Rok. W koncercie uczestniczyli min. włodarze naszego miasta : Starosta Rycki Pan Dariusz Szczygielski, Radna Rady Powiatu Pani Grażyna Jeżewska,Burmistrz Ryk Pan Jarosław Żaczek, Proboszcz Parafia Najświętszego Zbawiciela w Rykach– ks.Stanisław Chodźko.

W noworoczny nastrój wprowadziła nas Orkiestra Dęta OSP Ryki.Pod batutą kapelmistrza Pana Jarosława Mielko wystąpili w repertuarze muzyki filmowej z akcentem świątecznym , polskich i zagranicznych utworów. Swoim występem poderwali publiczność z miejsc dostając owacje na stojąco.

Również usłyszeliśmy przepiękny🎤 występ kolęd wykonany przez solistki z Ognisko Muzyczne w Rykach oraz solistki z Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach.

Ponadto w czasie koncertu nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w konkursie fotograficznym

pt. ” Moje miejsce- cztery pory roku ” pod honorowym patronatem Burmistrza Ryk.

Pan Burmistrz przekazał noworoczne życzenia dla wszystkich zgromadzonych , życząc dużo zdrowia i pomyślności w Nowym Roku.

Na ręce wszystkich występujących składamy podziękowanie za udział w koncercie oraz Wam drodzy Państwo , że zechcieliście spędzić z nami czas.

Weszliśmy w ten Nowy 2023 Roku uniesieni przepięknym brzmieniem !!!!