Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu Kino Konesera!
Już 25 maja o godz. 17:30
Tym razem obejrzymy film „Dyrygent” w reżyserii Ondřeja Provazníka
Przed seansem wprowadzenie do filmu, a po projekcji dyskusję poprowadzi Anna Równy – edukatorka i metodyczka filmowa oraz trenerka edukacji filmowej
To będzie doskonała okazja do wspólnego przeżywania kina i rozmowy o filmie w inspirującym gronie. Zapraszamy!
Wydarzenie dofinansowane w ramach programu PISF Priorytet: Działalność klubów filmowych
