KINO KONESERA

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu Kino Konesera!

Już 25 maja o godz. 17:30

Tym razem obejrzymy film „Dyrygent” w reżyserii Ondřeja Provazníka

Przed seansem wprowadzenie do filmu, a po projekcji dyskusję poprowadzi Anna Równy – edukatorka i metodyczka filmowa oraz trenerka edukacji filmowej

To będzie doskonała okazja do wspólnego przeżywania kina i rozmowy o filmie w inspirującym gronie. Zapraszamy!

Wydarzenie dofinansowane w ramach programu PISF Priorytet: Działalność klubów filmowych