Pracownia Muzyczna

Warsztaty gitarowe:

Obejrzyj film

Grupowe lekcje gry na gitarze klasycznej.

Skierowane są dla dzieci w wieku szkolnym (min. 8 lat) i młodzieży. Uczestnicy dobierani są wiekowo, bądź na podstawie doświadczenia w grze na instrumencie. Grupa liczy maksymalnie cztery osoby. Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu po 60 min. Uczniowie uczą się utworów muzycznych z gatunków muzyki klasycznej i rozrywkowej, gry solowej na instrumencie a także akompaniamentu. Sprawdzenie umiejętności następuje podczas koncertu na koniec każdego semestru.

Zapisy do 07.09.2020 / Przesłuchanie nowych uczestników 07.09.2020 od godz. 15:00 Pierwsze zajęcia 08.09.2020 (budynek Kina Renesans – wejście główne)

Zajęcia poprowadzi instruktor muzyki Zbigniew Donica – pedagog, gitarzysta, wokalista. Absolwent kierunku pedagogika o specjalności animator i menedżer kultury Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Od przeszło pięciu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą jako instruktor gry na gitarze w ośrodkach kultury oraz ogniskach muzycznych. Dotychczas związany z miastem Lublin. Brał udział w komercyjnych i niekomercyjnych projektach muzycznych m. in. zespół Red Stains, zespół The Relax Band i inne.

Zajęcia bezpłatne.

Zapisy w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury oraz telefonicznie: 81 865 16 16